Russian A A A לשינוי גודל הגופן

03-7612224

בית אבות בסביון

חדשות הבית

 • בתאריך 21/5/2017 זכינו לביקור מעמותת סוסים מיניאטוריים טיפוליים שהגיעו במיוחד לשמח את הדיירים ב5 מחלקות , תודה ענקית לרפי ולצוות העמותה על הביקור המקסים , נשמח לראות אותכם שוב בקרוב .

  בתאריך 28/05/17  בשעה 16:30, יגיעו מתנדבים מבית הספר הטכנולוגי "נחלים" להכרות ופעילות משותפת.

  יום המעשים הטובים. בתאריך 28/03/17 בשעות 10:00-11:30, יגיעו 10 תלמידים מבית אקשטיין.

  בתאריך 13/03/17 בשעה 10:30, מתקיימת מסיבת פורים על הגג בשיתוף זמרת ולהקת קריוקי, משפחות מוזמנות.

  חג פורים שמח, ביום ראשון 12/03/17 יגיעו 10 שוטרים לחגוג את חג הפורים במחלקה 0 ו-1, ירקדו וישירו עם הדיירים.

  מזל טוב!!!!!! ביום שני 20/03/17 בשעה 16:30, חוגגים מסיבת יום הולדת לילידי מרץ בליווי הנגן עופר אלמוג וכיבוד קל, המשפחות מוזמנות!!!

  בתאריך 8/03/17 נחגוג את יום האשה הבנלאומי בבית האבות שלנו, בכל המחלקות.

  בתאריך 27/02/17 בשעה 16:00 בקומה 4, תנעים תקליטנית את זמן במוזיקה, להנאת הדיירים.

  בתאריך 20/02/17 בשעה 16:30תתקיים מסיבת יום הולדת עם כיבוד קל לילידי פברואר. את המסיבה ילווה בנגינה ושירה, האומן עופר אלמוג, המשפחות מוזמנות.

  ט"ו בשבט - בתאריך 8/2/17 תתקיים חגיגת ט"ו בשבט בקומת הגג. נשתול ביחד עם הדיירים פרחי העונה, נשיר שירה בציבור, נערוך חידון בנושא ויהיה כיבוד ומצב רוח.

  מפגשי דיירים עם נכדים ונינים

  מתאריך 28/7 , התחיל להתקיים פרוייקט מפגשים של דיירים עם נכדים ונינים .
  המפגשים הם בארגון המרפא בעיסוק ומדריכת התעסוקה.
  המפגשים כוללים פעילויות משותפות כמו העלאת זכרונות, משחקים משותפים ושילוב שירי ילדות מוכרים.
   
  חדש חדש חדש

  מדי יום שלישי ורביעי בין השעות 16:00- 18:00 הדיירים משחקים משחקי XBOX  במטרה לשפר/לשמר מצב קוגניטיבי ומוטורי בליווי מרפא בעיסוק מוסמך .

   

  פרויקט טורניר דמקה 2016

  במשך חודשיים ברצף, נערך  טורניר דמקה בין הדיירים בקומת קרקע (ברקת). השתתפו בטורניר 9 דיירים,
  הטורניר נערך בשעות אחרי צהריים מ 16:00 עד 18:00 בליווי מרפא בעיסוק .


  חגיגת יום האשה הבנלאומי

  בתאריך 8/3/2016 חגגנו את יום האשה הבנלאומי וכל דיירת קיבלה פרח וברכה ממנהלת הבית ורדית תדהר.

   
  הקרנת סרטים: דיירי הבית נהנים מהקרנת סרטים במסגרת "מועדון הסרט הטוב". הם רואים סרטים     ישראליים קלאסיים ונוסטלגים על מסך גדול. המועדון נייד ממחלקה למחלקה כך שכולם יכולים להנות. משפחות מוזמנות להצטרף בשעות אחר הצהריים.
   
  שעות מפגש:  בלוח המודעות למשפחות בכניסה לבית ובכל מחלקה מופיעה רשימת שעות קבלה של כל אנשי הצוות הבכיר של הבית. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם כל אחראי תחום לפי צרכיכם.
   
  התעמלות: במסגרת פעילות תעסוקתית דיירינו משתתפים בקבוצות התעמלות ותנועה, ההפעלה                 בישיבה, כל אחד לפי יכולתו. כל זאת בהנחיה של  מפעילה תעסוקתית מיומנת.
   
  סדנאות: כל יום חמישי מתקימת סדנת אפיה  / סדנת טיפוח בשעה 10.00 עם עובדות תעסוקה.
   
  פרשת השבוע: מתקיים חוג פרשת שבוע בכל יום שני בשעה 10:00 בקומה 2 לכל המעוניין.
   
  ליצנות רפואית: עליזה המקסימה מצחיקה את כולם! הנכם מוזמנים לראות בעצמכם
  בימים א' ו-ד' בשעות הבוקר.
   
  בדיקות שמיעה לדיירים: סיימנו פרוייקט שבמסגרתו נבדקה יכולת שמיעתית אצל דיירים שמורים קוגניטיבית, הפרוייקט הוקם באדיבות של חברת אודיוקום, בהתנדבות ולרווחת האוכלוסיה הקשישה . החברה תרצה בפני בני משפחות הדיירים על חשיבות איכות השמיעה ועל סוגי מכשירי שמיעה הקיימים בשוק. ניתן יהיה להזמין מכשיר שמיעה בהשתתפות של כ-80% של קופות החולים בהם מבוטחים הדיירים.
   
   
  הידעתם? מידי יום חמישי בין 11:30 - 13:30 מתקיימת ישיבת צוות רב מקצועית שמורכבת מ: רופא המחלקה, מנהלת הפיזיותרפיה, דיאטנית, עובדת סוציאלית, מרפא בעיסוק ואחות המחלקה, דנה במצבו של הדייר, עוקבת אחר ביצוע החלטות הישיבה הקודמת,  מדווחת על מצב נוכחי (נפשי, בריאותי, תעסוקתי, חברתי) ומכינה תכנית טיפולית עדכנית.
    
   
  פרויקט גינון טיפולי:
  אנו שמחים לבשר על התחלת פרויקט ייחודי זה  מדי שבוע על הגג של הבניין  בחתך רב מחלקתי של כל הבית , העשייה כוללת שתילה ,השקיה וטיפול בצמחים הדגשים יהיו על  גרייה חושית הפעלה מוטורית עדינה  והעלאת זיכרונות .והמטרה המשותפת הגברת ההנאה והרווחה האישית של דיירנו .
   
  פרוייקט מחשוב : הותאם מחשב מתנייד בין המחלקות לרווחת דיירנו , המחשב מיועד לרענון יכולות קשב וזיכרון אצל הדיירים על ידי משחקי חשיבה , בנוסף לגישה לאנטרנט ומשחקי חברה .
   
   


  השתלמות בתחום הריפוי בעיסוק בבית אבות סביון

  ביום שלישי , ה- 31.10.2017 התקיים יום השתלמות למטפלות מבית אבות הדרים בנושא הדגשי עבודה בתחום הריפוי בעיסוק עם הגיל השלישי .
   
     
  החל מ 11/11/14 מתחילים פרוייקט טיפול בבעלי חיים בכל הבית , הקבוצה תועבר על מטפלת מאומנת לטיפול עם בעלי חיים בשעות אחר צהריים בין 16:00-18:00 אחת לשבועים . נשמח שתחוו עם יקירכם תהליך ייחודי זה.
   
  מסיבת חנוכה 12/12/2017
   
   
  מסיבת פורים -  בהשתתפות 30 חיילים מפיקוד העורף בתאריך  27/02/2018 .
   
   
     

צור קשר

מלא את הפרטים הבאים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם האפשרי!
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:
captcha

הכניסו את הקוד המופיע בתמונה

בית אבות בסביון

    החיים מתחילים כאן במקום רגוע ושקט, בצומת סביון, בכניסה לאור יהודה, ממוקם לו בית אבות מפואר ויוקרתי בן חמש קומות, הבנוי בסטנדרטים מודרניים. בית האבות, כולל חמש מחלקות סיעודיות, אשר בכל אחת מהן חדרים מרווחים המיועדים, בדרך כלל, ל-2 דיירים. כל אחד מהחדרים מעוצב ומאובזר בקפידה, וכולל מיטות אורטופדיות רחבות, טלוויזיה ומדפי שירות, בצמוד לכל חדר מגורים ישנם חדרי שירותים ומקלחת, המצוידים במכשור חדשני המותאם לצרכיהם של הדיירים.
 
נוסף לחדרי המגורים, כולל בית אבות זה, גם מטבח מאובזר, פינת ישיבה מרווחת, חדר תעסוקה נוח וגג רחב המשמש לעריכת אירועים ומסיבות, חדרים אלו מיועדים כולם לרווחת הדיירים, ומשמשים כמיקום מפגש חברתי ומהנה. הגישה אל בית האבות נוחה ופשוטה, וכוללת חנייה בשפע.
 
בחדר האוכל המפואר יכולים הקשישים ליהנות מתפריט עשיר, מגוון, בריא ומעורר תיאבון. יש באפשרות הקשישים להזמין את התפריט האהוב עליהם באופן אישי, או לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט של החברה.
 
בית האבות מיועד לקשישים סיעודיים, ומציע גם מיטות סיעודיות לקשישים אשר אוחזים בקוד של משרד הבריאות. כמו כן, פועל בית האבות בסביון תחת רישיון ופיקוח של משרד הבריאות.
 

הצוות המקצועי

אנחנו דוגלים במתן שירות מלא ומקצועי, ולכן מועסקים בו עובדים מוכשרים ובעלי מומחיות רב תחומית. מנהלת בית האבות היא ורדית תדהר, אשר בצמוד לה מנהלים את המקום גם רופא המומחה בגריאטריה, וגם אח מוסמך המשמש כמנהל שרותי הסיעוד.
 
צוות הסיעוד כולל אחים ואחיות מוסמכים, מטפלים, רופאי בית, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת דיאטניות ועובדת סוציאלית. צוות עובדים מסור, אשר ניחן בכישורים אנושיים וחמים, ומבטיח לדיירים שהות באווירה משפחתית, פתוחה ומקבלת.
 
תפקידו של הצוות המקצועי הוא להשגיח על הדיירים, לעזור להם בביצוע הפעולות היומיומיות, לשמר את יכולותיהם הקיימות באמצעות טיפולים פיזיותרפיים ואחרים, ולסעוד אותם באופן מלא במשך 24 שעות ביממה.
 

שלל פעילויות להנאת הדיירים

מלבד מגוון השירותים הטיפוליים להם זכאים הדיירים, נהנים הם גם משלל פעילויות וחוגים, הכוללים גם תעסוקה טיפולית המעשירה את חייהם הן מבחינה חברתית והן מבחינה בריאותית ותפקודית. בין הפעילויות מהן נהנים הדיירים: מועדון הסרט הטוב, ליצנית רפואית, מסיבות לציון חגים ואירועים מיוחדים, חגיגות יום הולדת ועבודה פרטנית עם דיירים בעלי יכולות קוגניטיביות שמורות.
 

היתרונות

כאן נהנים השוהים מתנאי מחיה טובים במיוחד, הכוללים שימוש במכשור חדשני, חיים חברתיים פעילים, צוות עובדים מקצועי הכולל רופא המומחה בגריאטריה, שעות ביקור לא מוגבלות, קייטרינג המספק חמש ארוחות כשרות ביום ותפריט אישי ומגוון.
 
נוסף לכל אלו, דוגל הצוות, בשיתוף פעולה מלא ושמירת קשר עם בני משפחת השוהה, ועל כן, מעודכנים הם אחת לשבוע בכל הנעשה בבית באמצעות משלוח מיילים והודעות, ובאמצעות גישה לאתר האינטרנט המציע צפייה אל תמונות מרגשות שמציגות את בני המשפחה ברגעיהם היפים ביותר.
 

ליצירת קשר

טלפון: 03-5117212
פקס: 03-7589997
כתובת: אור יהודה, סמטת האיריס 9, מיקוד 60362